لاک

لاک ناخن یکی از متداول ترین لوازم آرایش است که در فروشگاه های لوازم آرایش و محصولات بهداشتی با نمای پر زرق و برق، توجه مشتریان را به خود جلب می کند.

تقریباً تمام خانم ها و دختران جوان و حتی نوجوانان ترجیح می‌دهد ناخن های خود را با زیباترین رنگ های لاک ناخن تزیین کنند. تنوع طرح و انواع لوازم آرایشی به اندازه ای است که گاهی ممکن است ما را دچار سردرگمی ‌کند.

طیف مختلفی از انواع لاک ناخن به رنگ بنفش، نقره ای، سفید، آبی، سبز و ده‌ ها و صدها رنگ دیگر در بازار وجود دارند. این عامل باعث شده است که خانم ها برای هر مدل از لباس های خود در مراسم و مجالس بتوانند از لاک ‌ناخن استفاده کنند. علاوه بر این، برای کارهای روزمره یا زیباتر کردن ناخن ها می توان از لاک ناخن با رنگ های ملایم تر هم استفاده کرد؛ به عبارت ساده‌تر، لاک ناخن را می توان جزو پرفروش‌ترین لوازم آرایشی ناخن دانست.

در کنار خرید انواع لاک ناخن، برق ناخن یا پوشش ناخن هم وجود دارد که به نوعی براق کننده لایه بالایی لاک محسوب می شود. به این مفهوم که شما لاک را روی ناخن های خود استفاده می کنید و برای اینکه سطح ناخن ها زیباتر جلوه داده شود، پوشش یا روکش براق را به کار می برید.

 خرید انواع لاک ناخن

زمانی که برای خرید انواع لاک ناخن به فروشگاه مراجعه می‌کنید قطعاً با چند دسته بندی کلی روبه‌رو هستید. لاک اکلیلی، لاک مات و لاک براق، سه دسته از پرفروش ترین انواع لاک ناخن هستند. در این میان شاید نامی از لاک متالیک یا لاک آینه ای هم شنیده باشید؛ چیزی که با فرمولاسیون جدید طراحی شده و زیبایی متفاوتی را به ناخن ها ببخشد. آنچه مسلم است اینکه شما ترجیح می دهید کدام یک از رنگ ها را روی ناخن خود استفاده کنید.

انواع لاک مات ناخن، ظاهر مات را روی ناخن ها ایجاد می کند اما انواع لاک براق یا لاک آینه ای، نمایی را به وجود می‌آورد که مانند سطح درخشان یا نقره‌ای فلز، جلوه بسیار جذابی دارد. برخی از انواع لاک ناخن، اکلیل دار هستند و زمانی که آن را روی ناخن استفاده می کنید، حالت براق و درخشندگی بیشتری را نشان می‌دهد. در فرمولاسیون جدید تهیه لاک ناخن، از ذرات کریستالی یا ورقه های درخشان داخل لاک استفاده شده تا نمای زیباتری روی ناخن ها به وجود آورد.

در کنار انواع لاک ناخن که در فوق به آن اشاره کردیم، نامی از لاک رنگین کمانی یا کهکشانی و لاک شبرنگ هم می شنوید. برخی دیگر از انواع لاک ناخن وجود دارد که زمانی که روی انگشتان خود استفاده می کنید پس از خشک شدن، حالت ترک خوردگی پیدا می‌شود و نمای کلاسیک و سنتی را ایجاد می کند. هنگام خرید لاک ناخن توجه داشته باشید که رنگ مناسب را انتخاب کنید و از همه مهمتر، فرمولاسیون مضر برای آن استفاده نشده باشد. استفاده از لاک نامرغوب و ارزان قیمت می تواند به پوست دستان شما آسیب وارد کند و سلامت ناخن ها را به خطر بیندازد.

آنچه باید درباره خرید لاک ناخن بدانید

خرید لاک ناخن یکی از سرگرمی های خانم ها و دختران جوان است. لاک ‌ناخن محصولی است که برای آرایش ناخن ها و زیباتر کردن آنها استفاده می شود. طیف رنگی مختلف را از این محصول در بازار می توانید تهیه کنید. بیشتر از هزار رنگ مختلف از انواع لاک وجود دارد که برای آرایش...

فهرست