حریم خصوصی

مدیریت سایت نسخه اول خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران سایت دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات طی فرایند خرید، برای ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت دریافت می کند و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن اطلاعات به دیگران خودداری می نماید.

نسخه اول هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

الف ) دسته اول اطلاعاتی که کاربر به وب سایت نسخه اول اعلام میکند :

اطلاعات شخصی سفارش دهنده شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن همراه، آدرس و کد پستی

چرا به اطلاعات بالا نیاز داریم : 

از این داده‌ها برای ارسال محصولات استفاده خواهیم کرد.

ایمیل برای ارسال فاکتور خرید کاربران

خبرنامه مطالبی مانند خبرنامه سلامت نسخه اول در صورت ابراز علاقمندی کاربر استفاده خواهد شد.

شماره تلفن اعضا نیز تنها برای ارسال پیامک جهت در جریان گذاشتن شما از روند ارسال محصول استفاده خواهد شد.

ب) دسته دوم اطلاعاتی که از طریق مرورگر اتوماتیک دریافت می شود: 

کوکی (Cookie) عبارت است از؛ یک فایل متنی بسیار کم حجم که از سمت وب سایت ها ارسال و در مرورگر رایانه یا گوشی ذخیره می شود، تا در بازدید بعدی، از اطلاعات ذخیره شده در آن استفاده گردد. طبق تعریف گوگل کوکی به سایت کمک می‌کند اطلاعات بازدید شما را به‌خاطر بسپارد؛ این کار باعث می‌شود بازدید بعدی شما آسان‌تر و سایت برایتان مفیدتر باشد.

برای مثال، از کوکی‌ها برای به‌خاطر سپردن زبان برگزیده‌تان، دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر ، مرتبط‌تر کردن آگهی‌هایی که می‌بینید، شمردن تعداد بازدیدکنندگان صفحه، کمک کردن به شما در ثبت‌نام کردن، محافظت کردن از داده‌های شما، و به‌خاطر سپردن تنظیمات آگهی شما استفاده می‌کنیم. این اطلاعات نیز به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته یا ارایه نخواهد شد و تنها به عنوان بهینه‌سازی همین وب‌سایت استفاده خواهد شد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

نسخه اول امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما ، با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.