مدیریت سایت نسخه اول خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران سایت دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدماتی طی فرایند خرید، برای ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن اطلاعات به دیگران خودداری می نماید.

نسخه اول هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

  • اطلاعاتی که خودکار ذخیره‌ می‌شود

اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت. این اطلاعات نیز به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته یا ارایه نخواهد شد و تنها به عنوان بهینه‌سازی همین وب‌سایت استفاده خواهد شد.

چرا به این اطلاعات نیاز داریم : 

  • از این داده‌ها برای ارسال محصولات استفاده خواهیم کرد.
  • ایمیل برای ارسال فاکتور خرید کاربران همچنین مطالبی مانند خبرنامه سلامت نسخه اول در صورت ابراز علاقمندی کاربر استفاده خواهد شد.
  • شماره تلفن اعضا نیز تنها برای ارسال پیامک جهت در جریان گذاشتن شما از روند ارسال محصول استفاده خواهد شد.

این اطلاعات شامل موارد زیر خواهد بود و به جز این موارد هیچ اطلاعات دیگری از کاربر ثبت و نگهداری نخواهد شد :

  • اطلاعات شخصی سفارش دهنده شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن همراه، آدرس و کد پستی

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

نسخه اول امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما ، با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.

فهرست