درباره داروخانه نسخه اول

انتخاب آگاهانه سلامتی

سامانه اطلاع رسانی “نسخه اول” متعلق به داروخانه اركيده، با هدف افزایش آگاهی عمومی در رابطه با انتخاب و مصرف آگاهانه كالاهای سلامت (فراورده های طبيعی، مکمل های غذایی، لوازم پزشکی، محصولات بهداشتی و آرایشی ) فعاليت می كند تا خريد اين كالاها از داروخانه، بر اساس نياز سلامتی هر فرد انجام شود و مشتری قادر باشد با مقايسه صحيح محصولات مشابه، آنچه برای او مناسب تر است را انتخاب نمايد.

بیمار
2192

بیمار

نسخه
836200

نسخه

دکتر داروساز
125

دکتر داروساز

کارشناس
300

کارشناس

ماموریت و چشم انداز

ما 12 سال تجربه داریم

هدف داروخانه اینترنتی نسخه اول افزایش قدرت مقایسه کاربران گرامی می باشد به علت اینکه یکی از دغدغه های همیشگی مخاطبان داروخانه ها کسب اطلاعات کاربردی در مورد کالاهای سلامت و موارد مصرف آن ها بوده، ما به گونه ای که امکان مقایسه و خرید آگاهانه کالاها وجود داشته باشد با ارائه محتوای جذاب و اصیل به شناخت بیشتر محصولات توسط کاربران کمک می کنیم تا سرانجام خرید کالاها توسط کاربران با علم کافی انجام شود.

در رابطه با قسمت فروشگاهی وب سایت ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که امکان فروش آنلاین و ارسال مکمل های غذایی، فرآورده های بهداشتی و آرایشی و لوازم پزشکی، به استثنای دارو، به تمام نقاط ایران وجود دارد. بر اساس ضوابط و مقررات، از بین انواع داروها، فقط داروهای گیاهی (فرآورده های طبیعی) قابلیت فروش اینترنتی دارند.

 

تیم پزشکان و متخصصان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

fatemi
دکتر سیدعلی فاطمی دکترای تخصصی فارماکولوژی و داروسازی
ghavamifar
دکتر آرزو قوامی فر دکترای داروسازی

تیم کارشناسان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

۱
فرانه ذوالفقاری کارشناس ارشد تغذیه
۱
مهناز پیرزاده کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی
۱
صبا تبریزچی کارشناس علوم آزمایشگاهی
۱
زهرا کاردان پور کارشناس ارشد شیمی
۱
مهدیه طالبی کارشناس شیمی
۱
مریم قاسمی کارشناس شیمی
۱
مطهره ناسخیان کارشناس مهندسی پزشکی