فرآورده های طبیعی / دستگاه ادراری / بزرگ شدگی پروستات و مشکلات دفع ادرار

بزرگ شدگی پروستات و مشکلات دفع ادرار

بزرگ شدگی بیش از حد غده پروستات، شایع‌ترین علت انسداد ادراری در میان مردان است. علایم این بزرگ شدگی، شامل: تکرر ادرار، احتباس ادرار، کاهش قطر و فشار جریان ادرار و قطره قطره شدن انتهای ادرار می باشد.

علاوه بر جراحی، امروزه داروهای متعددی برای بهبود یا تخفیف علایم بزرگی بیش از حد غده پروستات در دسترس قرار دارد.

🍀در طب سنتی برای درمان بزرگ شدگی پروستات و مشکلات دفع ادرار، داروهای گیاهی متنوعی از گیاهان کدو، گزنه، گیلاس آفریقایی (پیجیوم) و پنج انگشت و همینطور داروهای گیاهی ترکیبی (گزنه+تخم کدو بدون پوست+ بابونه+خارخاسک+ انیسون)معرفي شده است.

امروزه این گیاهان دارویی با روش های علمی شناسایی، جمع آوری و عصاره گیری شده و به منظور سهولت مصرف ما، توسط شرکت های داروسازی به شکل های دارویی رایج ساخته شده اند.

البته باید در نظر داشت که استفاده از داروهای گیاهی نمی تواند جایگزین داروهای متعارفی باشدکه توسط پزشک تجویز می شود.

☘️ قطره گیاهی PROSTACIN از روغن تخم کدوی بدون پوست تهیه شده است و در موارد التهاب حاد و مزمن پروستات، سوزش و تکرار ادرار کاربرد دارد.

☘️ داروی گیاهی PROSTATAN از ریشه و اندام هوایی گیاه گزنه، تخم کدوی بدون پوست، گل بابونه، میوه خارخاسک و میوه انیسون به شکل های قرص و قطره ساخته می شود و به منظور درمان التهاب حاد و مزمن پروستات، سوزش و تکرار ادرار به کار میرود.

☘️ قطره های گیاهی URTAN و URTIDIN حاوی عصاره هیدروالکلی گیاه گزنه است و به عنوان دیورتیک و برطرف کننده مشکلات دفع ادرار در هایپرپلازی خوش خیم پروستات درجه ۱ و ۲ مورد استفاده قرار می گیرد.

☘️ كپسول گیاهی PYGIUM AFRICANUM  حاوی عصاره گیاه گیلاس آفریقایی می باشد. این دارو در درمان اختلالات ادراری ناشی از ابتلا به بزرگی خوش خیم پروستات کاربرد دارد.

درمان بزرگ شدگی پروستات و مشکلات دفع ادرار

بزرگ شدگی پروستات از جمله مشکلاتی است که تقریبا بیش از 90 درصد مردان در هر جامعه‌ای با آن دست به گریبان هستند. اما بزرگ شدگی پروستات تنها مشکل نیست، بلکه این بزرگ شدگی، اثرات دیگر هم در بدن به جا می‌گذارد که یکی از آن‌ها ایجاد مشکلات دفع ادرار است. بیایید با راه‌هایی که...

فهرست