افسردگی

با توجه به اینکه افسردگی اغلب می‌تواند بر روی افکار، رفتار، احساسات و تندرستی یک فرد تأثیر گذار باشد، درمان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این بیماری معمولا با حالت هایی چون بی‌حوصلگی، بی‌میلی و گریز از فعالیت همراه است.

بی‌خوابی یا خواب بیش از حد، بی‌میلی نسبت به غذا، از دست دادن تمرکز، اشکال در تصمیم‌گیری و حتی اقدام به خودکشی می تواند از تبعات افسردگی باشد.

🍀در طب سنتی برای درمان افسردگی، گیاهان دارویی علف چای و شمعدانی عطری معرفی شده است.

امروزه این گیاهان دارویی با روش های علمی شناسایی، جمع آوری و عصاره گیری شده و به منظور سهولت مصرف ما، توسط شرکت های داروسازی به شکل های دارویی رایج ساخته شده اند.

☘️ قطره گیاهی DEPROHERB حاوی اسانس شمعدانی عطری می باشد و در درمان افسردگی کاربرد دارد.

☘️ داروهای گیاهی PERFORAN, HYPICUM ,HYPIRAN,HYPIFOR و NERVOXIN با اشکال قرص، کپسول یا قطره خوراکی، حاوی عصاره خشک سرشاخه گلدار گیاه علف چای می باشند و به منظور درمان افسردگی، بی خوابی، اضطراب،سردردهای عصبی، سردردهای دوران قاعدگی و میگرن مورد استفاده قرار می گیرند.

افسردگی

افسردگی یکی از مشکلات رایج بین جوامع امروزی است به گونه ای که به عنوان یکی از وسیع ترین مشکلات روانی در جوامع مختلف شناخته میشود. افسردگی دلایل مختلفی دارد که اگر به آن ها توجه نشود، ممکن است آسیب های روحی و حتی جسمی جبران ناپذیری ایجاد کند و همچنین، این حالت ها بر...

فهرست