بی اشتهایی

🔅 بی میلی به غذا، یکی از شکایت های رایج بسیاری از والدین است؛ البته این مشکل فقط مختص کودکان نیست و ممکن است بزرگسالان هم به آن دچار شوند. در بعضی موارد، این حالت ممکن است با احساس تهوع قبل از غذا خوردن همراه باشد.
چنانچه بی اشتهائی بیش از دو روز طول بکشد، بهتر است که با مراجعه به پزشک، علت آن شناسایی شود.فشارهای عصبی و استرس، بارداری، ابتلا به بعضی عفونت ها و همینطور بیماری های سخت و مزمن (قلبی، کبدی، کلیوی، سرطان، اختلالات خود ایمن) ممکن است علت اصلی ابتلا به بی اشتهائی باشد.

🍀 در طب سنتی، داروهای گیاهی بسیاری برای درمان بی اشتهائی معرفی شده است که از آنها می توان به کنگرفرنگی، کاسنی، آویشن، شنبلیله، رازیانه، هویج، جو، سویا و نخود اشاره نمود.

امروزه این گیاهان دارویی با روش های علمی شناسایی، جمع آوری و عصاره گیری شده و به منظور سهولت مصرف ما، توسط شرکت های داروسازی به شکل های دارویی رایج ساخته شده اند.

☘ داروی گیاهی ARTHEROMED-B که از عصاره گیاه کنگر فرنگی ساخته شده است، برای درمان بیماری های کبد و صفرا مورد مصرف قرار می گیرد و در ضمن نقش به سزایی برای افزایش اشتها دارد.

☘ داروی گیاهی CHICORDIN حاوی ترکیبات سه گیاه دارویی کاسنی، شنبلیله، رازیانه می باشد و ضمن افزایش اشتها، باعث تقویت عمومی بدن می شود.

☘ تقویت کننده گیاهی GENERAL TONIC یک ترکیب طبیعی حاوی اجزای گیاهان کاسنی، شنبلیله، رازیانه، هویج، جو، سویا و نخود است. مصرف این فرآورده می تواند باعث تقویت عمومی بدن و افزایش اشتها شود.

معرفی فرآورده های طبیعی درمان بی اشتهایی

چه فرآورده های طبیعی درمان بی اشتهایی موجود است ؟ استفاده از چنین ترکیبات طبیعی تا چه اندازه ای می تواند در درمان بی اشتهایی موثر باشد؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی ترکیبات موثر برای درمان بی اشتهایی بپردازیم و اطلاعات مفیدی در مورد این محصولات در اختیار شما قرار...

فهرست