دیابت

در بیماران دیابتی، توانایی تولید انسولین (هورمون پایین آوردنده قند خون ) در بدن از بین می‌رود یا اینکه با مقاوم شدن بدن در برابر این هورمون، انسولین نمی‌تواند عملکرد طبیعی خود را انجام دهد؛ لذا در هر دو حالت قند خون بالا می رود.

امروزه از انواع انسولین و داروهای ضد دیابت خوراکی یا تزریقی برای درمان دیابت استفاده می شود.استفاده از داروهای گیاهی نمی تواند جایگزین داروهای متعارفی باشد که توسط پزشک تجویز می شود.

🍀 در طب سنتی برای درمان دیابت، مصرف گیاهان دارویی شیرین بیان، شیرین بیان سا (گالگا)، توت سیاه، شنبلیله، زیتون و پونه توصیه شده است.

امروزه این گیاهان دارویی با روش های علمی شناسایی، جمع آوری و عصاره گیری شده و به منظور سهولت مصرف ما، توسط شرکت های داروسازی به شکل های دارویی رایج ساخته شده اند.

☘️ داروی گیاهی ANTIDIABETIC از برگ توت سياه، دانه شنبليله، برگ زيتون، ريشه شيرين بيان و برگ پونه به شکل پودر تهيه می شود. اين فرآورده جهت درمان زيادی قند خون مورد استفاده قرار می گیرد.

☘️ قرص گیاهی GALEGA حاوی بذر گیاه گالگا یا شیرین بیان سا است. این دارو به منظور کمک به درمان مراحل اولیه بیماری دیابت به کار می رود.

فهرست
error: Content is protected !!