نارسایی قلبی

نارسايی قلبی معمولا زمانی رخ می‌دهد که قلب قادر به پمپاژ کافی خون نباشد و نتواند جریان خون کافی را به اعضای مختلف بدن برساند.

این بیماری معمولا با نشانه‌هایی از قبیل تنگی نفس، خستگی مفرط و ورم ساق پا همراه است.

🍀در طب سنتی برای درمان نارسايی قلبی از گیاه دارویی سرخ ولیک و نیز داروهای گیاهی ترکیبی (دم آلبالو+ذرت+ خارخاسک+پونه) نام برده شده است.

امروزه این گیاهان دارویی با روش های علمی شناسایی، جمع آوری و عصاره گیری شده و به منظور سهولت مصرف ما، توسط شرکت های داروسازی به شکل های دارویی رایج ساخته شده اند.

☘️ داروهای گیاهی:  CRATAGOL ,CARDIOTON ,CRATAVIL  CRATONIC-S, CRATASIN,CRATAEGUS از عصاره خشک سرخ ولیک به شکل های قرص یا قطره تهیه شده است و به منظور درمان نارسایی قلبی به کار می رود.

☘️پودر گیاهی DIURETIC حاوی دم آلبالو، کاکل ذرت، میوه خارخاسک و برگ پونه است كه در تخفیف نشانه های خیز در نارسایی احتقانی قلب و کم‌کاری کلیه، عفونت های دستگاه ادراری و کمک به دفع سنگ های مجاری ادرار و فشار خون بالا کاربرد دارد.

هر آنچه در رابطه با فراورده های طبیعی درمان نارسایی قلبی باید بدانید

همه آنچه که قرار است درباره بهترین فراورده های طبیعی درمان نارسایی قلبی بدانید. قلب یکی از حیاتی ترین عضو بدن انسان می باشد. این عضو حیاتی وظیفه‌ی پمپاژ کردن خون را بر عهده دارد. هرگاه قلب نتواند عمل پمپاژ کردن را به خوبی انجام دهد یعنی دچار نارسایی قلبی شده است. ضعیف شدن قلب...

فهرست