داروخانه آنلاین نسخه اول, متعلق به داروخانه ارکیده اصفهان به صاحب امتیازی دکتر سید علی فاطمی (داروساز و متخصص فارماکولوژی) است. نسخه اول به عنوان یک سامانه آنلاین قابل اعتماد به منظور انتخاب آگاهانه سلامتی و افزایش آگاهی عمومی در رابطه با ارائه اطلاعات منحصر به فرد از کالاهای سلامت قابل ارائه در داروخانه (داروها، مکمل های غذایی، فرآورده های بهداشتی و آرایشی و لوازم پزشکی) راه اندازی شده است.

هدف داروخانه اینترنتی نسخه اول افزایش قدرت مقایسه کاربران گرامی می باشد به علت اینکه یکی از دغدغه های همیشگی مخاطبان داروخانه ها کسب اطلاعات کاربردی در مورد کالاهای سلامت و موارد مصرف آن ها بوده، ما به گونه ای که امکان مقایسه و خرید آگاهانه کالاها وجود داشته باشد با ارائه محتوای جذاب و اصیل به شناخت بیشتر محصولات توسط کاربران کمک می کنیم تا سرانجام خرید کالاها توسط کاربران با علم کافی انجام شود.

در رابطه با قسمت فروشگاهی وب سایت ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که امکان فروش آنلاین و ارسال مکمل های غذایی، فرآورده های بهداشتی و آرایشی و لوازم پزشکی، به استثنای دارو، به تمام نقاط ایران وجود دارد. بر اساس ضوابط و مقررات، از بین انواع داروها، فقط داروهای گیاهی (فرآورده های طبیعی) قابلیت فروش اینترنتی دارند.

سایر خدماتی قابل ارائه از داروخانه اینترنتی نسخه اول :

  • فروشگاه کالاهای سلامت
  • ارائه مشاوره دارویی 
  • آشنایی با داروها از طریف دسته بندی فارماکولوژیک
  • جعبه گشایی(آنباکسینگ) تجهیزات پزشکی
  • ارائه مقالات به روز حوزه سلامت
  • مجله صوتی (پادکست) بیماری شناسی
  • پاسخ به سوالات کاربران به صورت روزانه

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت نسخه اول متعلق به داروخانه ارکیده اصفهان می باشد لذا هرگونه کپی برداری از مطالب وب سایت تنها با ذکر منبع بلامانع است.

نسخه اول امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما ، با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.

فهرست