زمان ارسال برای اصفهان ” ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش کالا “

ارسال برای سایر استان ها ” ۴ تا ۷ روز کاری کالا بدست شما میرسد”

 

کارشناسان فروش وب سایت نسخه اول پیش از ارسال تمام سفارشات با خریداران ارجمند هماهنگی های لازم را به عمل می آورند تا بهترین زمان ممکن برای کاربران تعیین و مرسوله ارسال گردد. سفارشات ثبت شده در روز پنج شنبه و جمعه و ایام تعطیلات، در اولین روز کاری بررسی و نسبت به اولویت سفارشات بدست خریدار خواهد رسید.

 

سایت نسخه اول در راستای حمایت از مشتریان خود گزینه ارسال رایگان و تخفیف را برای موارد زیر در نظر گرفته است :

 • خریدهای بالای ۲۵۰ هزار تومان (در یک خرید) به جز محصولات مایع و محصولات در تخفیف ویژه، مشمول ارسال رایگان می شود.

 

نحوه ارسال در شهر اصفهان

 • برای تحویل حضوری کاربران گرامی باید گزینه “تحویل حضوری توسط خریدار در داروخانه ارکیده ” را انتخاب کنند و فقط با هماهنگی تلفنی در داروخانه ارکیده یا انبار وب سایت این امکان وجود دارد.

 

 • تحویل سفارش در همه روزهای کاری هفته به جزء روزهای تعطیل و مناسبتی وجود دارد. 
 • مشتریان گرامی که سفارشات خود را تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت کنند بین ساعات ۱۸ تا ۲۲ همان روز توسط پیک موتوری ارسال یا به صورت حضوری تحویل داده خواهد شد.
 • اگر سفارش بعد از ساعت ۱۴ (پایان ساعت اداری روز) ثبت شود، کالا روز بعد بین ساعت ۱۰ تا ۱۴ برای مشتریان توسط پیک موتوری ارسال یا به صورت حضوری تحویل داده خواهد شد.

 

نحوه پرداخت در محل (COD) مخصوص شهر اصفهان (محدوده مرکزی)

پرداخت به صورت نقدی هنگام تحویل کالا (Cash On Delivery)، یک سرویس برای پرداخت در خریدهای اینترنتی است و به خریداران اجازه می دهد که از طریق پول نقد و یا کارت بانکی در زمان تحویل سفارش خود، پرداخت را انجام دهند.

 

این گزینه برای خرید های بالای ۴۰۰ هزار تومان فعال می باشد.

 1. ابتدا کاربر باید گزینه “پرداخت هزینه کالا و حمل نقل در محل (محدوده مرکزی شهر اصفهان)” انتخاب کند.
 2. در مرحله دوم  در صفحه افدام به پرداخت گزینه بالای صفحه با عنوان “پرداخت هنگام دریافت محصول مخصوص شهر اصفهان (محدوده مرکزی)” انتخاب کند.
 3. پس از ثبت سفارش شماره پیگیری را نزد خود نگه داشته تا کارشناسان داروخانه آنلاین نسخه اول با ایشان تماس گرفته و هماهنگ شوند.

قوانین پرداخت در محل 

 • ارسال کالا از ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش انجام خواهد شد.
 • هزینه حمل و نقل کالا بر عهده خریدار می باشد.
 • در صورتی که کالا درب منزل توسط کاربر (خریدار) خرید نشود خریدار موظف به پرداخت هزینه پیک می باشد.
 • مبنای هزینه پیک برای حمل کالا بر اساس استاندارد اپلیکیشن اسنپ و تپسی محاسبه خواهد شد.

محدوده مرکزی اصفهان شامل : خیابان های هشت بهشت ، احمد آباد ، سجاد ، نشاط ، آبشار ، آیینه خانه، مشتاق، کمال اسماعیل ، فردوسی، چهارباغ عباسی، چهارباغ خواجو، چهارباغ بالا ، شمس آبادی، شیخ بهایی، طالقانی، توحید، حکیم نظامی ، وحید، سهره وردی، شیخ صدوق، شیخ کلینی، محدوده میدان نقش جهان و میدان امام علی

 

نحوه ارسال به سایر استان ها

 • سفارشات برای محصولات غیر مایع توسط شرکت پست ارسال خواهد شد.
 • هزینه ارسال، وابسته به وزن محصول و مکان مشتری و نوع پست متغییر خواهد بود.
 • زمان تقریبی تحویل سفارش به خریدار از ۴ تا ۷ روز کاری بسته به شرایط زمانی (اعیاد، مناسبت ها)، شرایط مکانی مشتری، اداره پست و شرایط آب و هوایی (برف، باران) متغییر می باشد.

در رابطه با ارسال کالا توسط شرکت پست چون اکثر کالاهای موجود در سایت به دمای بالا حساس و شرایط نگه داری خاصی دارد در فصول گرم سال کالاهای ارسالی به صورت پست ویژه یا سفارشی خواهد بود تا محصولاتی مانند انواع کرم ها، لوسیون ها و مکمل های غذایی دچار فساد یا تغییر شیمیایی نشود

 

نحوه ارسال سفارشات محصولات مایع

 • ارسال اینگونه موارد به صورت تحویل در ترمینال مسافربری می باشد بدین صورت که هر شخص در ترمینال اصلی شهر مقصد کالا را از انبار شرکت مسافربری دریافت خواهد کرد.

به علت اینکه این دسته محصولات عمدتا شکستنی ، اشتعال زا و سنگین وزن بوده هیچ یک از شرکت های حمل نقل داخل کشور اعم از پست و تیپاکس آن ها را ارسال نمیکنند و ارسال توسط آنها قانونی نمی باشد.

 

آخرین بازنگری ۲۷/ ۱۲/ ۱۳۹۹

فهرست