برای خرید کالا های سلامت در جشنواره زمستانه نسخه اول شرکت کنید.

این نکات را برای خرید رژ لب در نظر داشته باشید

 خرید رژ لب برای داشتن لب های زیباتر ضرورت دارد. رژلب در انواع مارک ها و برند ها در حالت مایع، ژله ای و جامد وجود دارند. استفاده صحیح از رژ لب می تواند لب های شما را بزرگتر یا حتی کوچک تر جلوه دهد. اگر رنگ رژ لب را متناسب با پوست صورت خود انتخاب کنید، آرایش زیباتر خواهید داشت. رنگ های گرم، رنگ های خنثی و رنگ های خنک، سه دسته از اصلی ترین گروه رنگ لوازم آرایشی هستند که در خرید رژ لب می توانید انتخاب کنید. در این مقاله سعی شده تا راهنمایی هایی که برای خرید رژ لب و زیباتر شدن لب ها نیاز هست را برایتان بیاوریم. تناسب رژ لب با رنگ پوست و سلیقه شما به جذابیت چهره منجر می شود که در این مطلب درباره آن بیشتر می خوانیم.
انواع رژ لب

مشخصات رژ لب

خرید رژ لب به عنوان یکی از اصلی ترین لوازم آرایشی بسیار اهمیت دارد. تصور کنید شما در حال گشت و گذار در پاساژها و مراکز خرید هستید. توجه شما به فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی جلب می شود. تصمیم می گیرید یکی از انواع رژ لب را خریداری کنید. وارد فروشگاه می شوید و در کمال تعجب در میان انواع مارک ها و برندهای مختلف از رژ لب سر در گم می شوید! اگر تجربه ‌ای در انتخاب بهترین رژ لب داشته باشید، می دانید که به دنبال چه کالایی هستید. انواع رژ لب مایع یا رژ لب ژله ‌ای یا رژ لب جامد برای شما در دسترس هستند. کافیست مشخص کنید که کدام یک را در چه رنگی می خواهید.

نکته مهم در خرید رژ لب

نکات مهم در خرید رژ لب وجود دارد. لازم نیست اقدامات پیچیده انجام دهید یا هزینه های هنگفتی را خرج کنید. با دانستن چند ترفند ساده به راحتی می توانید انواع رژ لب را برای آرایش زیباتر لب خریداری نمایید. برخی از ترفندها و نکات کاربردی برای تمام خانم‌ ها معرفی شده است تا بتوانند با یک دستورالعمل مشخص نسبت به خرید بهترین رژ لب اقدام کنند.

زمانی می توانید از آرایش صورت لذت ببرید که رژلب زیبا و متناسب با پوست صورت را خریداری کرده باشید. مهمترین نکته در خرید رژ لب این است که رنگ رژ لب باید متناسب با حالت صورت شما و رنگ طبیعی پوست شما باشد. برخی پوست خشک و خشن دارند و برخی دیگر پوست روشن و شفاف. اگر به این مسائل توجه ویژه داشته باشید انتخاب و خرید بهترین رژ لب برای شما آسان تر خواهد بود.

مهمترین گزینه های خرید رژ لب

حتما تاکنون تجربه خرید رژلب داشته اید و در انتخاب رنگ آن دچار تردید شدید. حتی بعد از خرید احساس پشیمانی و ضرر کرده اید. نکات زیر را بخوانید که در انتخاب مناسب رژ لب به شما کمک می کند.

 ۱- خرید رژ لب با طیف رنگی خنک

یکی از مهمترین گزینه ها در خرید انواع رژ لب، انتخاب رنگ های خنک است. طیف رنگ خنک برای انواع مارک رژ لب، رنگ هایی است که احساس آرامش و ملایمت بیشتری را تلقین می کنند. رنگ های صورتی، قرمز روشن، و رنگ های مایل به آبی، همسان با پوست صورت، جزو رنگ های خنک محسوب می شوند. اگر پوست شما شفاف و سفید است باید رژ لب رنگ روشن استفاده کنید. خرید رژ لب به رنگ آبی یا بنفش کمرنگ هم می تواند در این گروه قرار بگیرد، به شرطی که از یک حد خاص، تیره تر نشود.

گروه دیگری از انواع رژ لب نیز در طیف رنگی خنک محسوب می شوند. رنگ های نارنجی، قرمز گیلاسی، صورتی مایل به قرمز، نمونه هایی از گزینه هایی هستند که در خرید رژ لب با رنگ خنک و سبک می توانید آنها را انتخاب کنید. در استفاده از انواع رژ لب بهتر است مرطوب کننده روی پوست خود استفاده کنید. این کار باعث می شود پوست لب ها دچار خشکی و ترک خوردگی نشوند.

۲- خرید رژ لب در طیف رنگی گرم

یکی دیگر از گزینه های موجود برای خرید رژ لب، انواع رنگ های گرم است. استفاده از رژ لب در رنگ های گرم و تند، جذابیت خاصی را در چهره به وجود می‌آورد. رنگ هایی مانند زرد طلایی، سبز زیتونی، بنفش یا آبی تیره، قهوه ای تیره، قرمز، قهوه ای آجری، قرمز مایل به قهوه ای، نارنجی تیره، نمونه هایی از رنگ های گرم است که هنگام خرید بهترین رژ لب می وانید انتخاب کنید.

هم طیف رنگ های خنک و هم طیف رنگ های گرم در انواع رژ لب مایع و جامد وجود دارند. از هر کدام از مارک رژ لب که بهتر استفاده می‌کنید، می‌توانید برای آرایش صورت بهره ببرید. امکان خرید اینترنتی رژ لب هم برای انواع برندها وجود دارند.

یکی از ترفندهای آرایشی که موجب زیباتر شدن آرایش لب ها می شود، سایه زدن لب با رژ لب است. اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، برای رنگ های گرم بهتر است سایه رژلب را به رنگ قرمز یا نارنجی و حتی طلایی استفاده کنید. بستگی به این دارد که رنگ اصلی رژ لب چه باشد و مطابق با آن سایه را انتخاب کنید.

۳-خرید رژ لب با رنگ های طبیعی و خنثی

سومین دسته از گزینه هایی که برای خرید رژ لب وجود دارد، انواع رژ لب در رنگ های طبیعی می باشد. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند رنگ آرایش لب های آنها با پوستشان هماهنگ باشد؛ یا به نوعی، رنگ طبیعی داشته باشد. این رنگ ها مکمل پوست افراد انتخاب می شوند. انواع رژ لب در این گروه، یک یا دو درجه تیره تر یا روشن تر از پوست هستند و نمی‌توان رنگ خاصی را در این گروه انجام داد. ادغام کردن رنگ رژ لب با رنگ ‌های سایه رژ لب یا کانسیلر آرایشی برای داشتن آرایش بهتر توصیه می شود.

اگر در میان سه انتخاب فوق در خرید رژ لب هنوز دچار تردید، باید خاطرنشان کنیم که دو عامل اصلی در این فرآیند دخالت دارد؛ عامل اول، توجه به رنگ طبیعی پوست صورت شما است و عامل دوم، انتخاب طیف رنگی و یکی از انواع مارک رژ لب است. با یک مشورت کوتاه با فروشنده به راحتی می توانید آنچه که نیاز دارید را خریداری کنید.

مهمترین نکات در استفاده از رژ لب و داشتن آرایش زیباتر

خرید رژ لب و استفاده از آن، یک روش جذاب برای زیبایی ظاهری و و معرفی سبک شخصیتی شما است. برای بسیاری از افراد، استفاده از انواع رژ لب، کار دشواری است. اگر رژ لب را اشتباه بزنید، ناهمواری هایی روی پوست شما ایجاد می شود. اگر رژ لب نامناسب استفاده کنید، جذب پوست لب ‌ها شده و ممکن است در طولانی مدت، پوسته پوسته شود و حتی خونریزی کند!!

چند ترفند ساده وجود دارد که به شما کمک می کند انواع رژ لب را روی لب های خود به کار بگیرید. این ترفندها را می‌توانید برای انواع رژ لب مایع یا رژ لب ژله ای یا رژلب جامد هم استفاده کنید. در این خصوص به راهکارهای زیر که به صورت فهرست گونه معرفی شده است، دقت داشته باشید:

تنوع در رنگ رژ لب

خرید رژ لب در رنگ های مختلف برای داشتن آرایشی زیبا توصیه می‌شود. قبل از استفاده از رژلب حتماً یک لایه از مرطوب کننده یا نرم کننده روی لب های خود استفاده کنید تا پوست لب‌ ها از حالت خشکی و زبری خارج شود. برای اینکه لب های زیباتری داشته باشید باید سطح لب ‌ها را یکنواخت کنید.

بالم لب

بهترین لوازم آرایش لب برای نرم کردن و از بین بردن خشکی پوست لب ها، محصولات بالم لب است. کشیدن بالم لب را از قسمت میانی لب ها شروع کرده و تا گوشه های لب ادامه دهید. پس از این مرحله باید احساس کنید که پوست لب های شما نرم تر شده است و حالت خشکی خود را از دست داده است.

خط لب

پس از این که پوست لب های شما نرم و با طراوت شد، مداد خط لب را برداشته و در مسیر مشخص روی خط لب طبیعی خود، آن را بکشید. نوک مداد را در مرکز میانی لب‌ های خود گذاشته و به سمت گوشه های لب به صورت هموار و یکنواخت ادامه دهید.

رژ لب

برای زیباتر شدن آرایش لب، هنگام خرید رژ لب می توانید مداد لب در انواع مختلف را که ضخیم یا نازک هستند هم خریداری کنید. اگر ترجیح می دهید که رنگ رژ لب با مداد خط لب یکسان باشد، هنگام خرید، آنها را همسان انتخاب کنید. برخی ترجیح می ‌دهند برای استفاده از رژ لب و زیباتر شدن آرایش لب ها، از سایه لب هم استفاده کنند. سایه لب، لوازم آرایشی است که موجب می شود رژ لب، زیباتر و بهتر نمایان گردد.

کانسیلر

سعی کنید در خرید رژ لب، کانسیلر آرایشی را هم تهیه کنید. کانسیلر آرایشی برای آرایش لب ها توصیه می‌شود؛ چرا که می تواند پوست لب‌ ها را یکنواخت کند و به عنوان زیرسازی مناسب برای استفاده از رژ لب عمل نماید.

زمانی که می‌خواهید رژ لب را استفاده کنید، سعی کنید یک لبخند ملایم بزنید تا محدوده خط لب شما و همچنین لب شما در مسیر یک ‌لبخند، متعادل مشخص شود. اگر رژ لب را به حالت طبیعی روی لب های عادی بکشید، ناهمواری هایی وجود دارد که موجب لایه لایه شدن رژ لب خواهد شد. اما زمانی که لبخند میزنید، پوست لب، کشیده می شود و سطح صاف تری را ایجاد می کند.

روش کشیدن رژ لب

بهترین راهکار برای کشیدن رژلب، شروع کردن از مرکز لب به سمت بیرون است. زمانی که رژ لب را استفاده می کنید، با استفاده از برس آرایشی یا نوک انگشتان یا استفاده از گوش پاک کن، اضافه های رژ لب را روی تمام قسمت پخش کنید. هر زمان که احساس کردید لایه ای رژ لب، بیشتر در یک قسمت، قرار گرفته، می توانید آن را با یک تکه دستمال کاغذی یا دستمال معمولی آرایشی پاک کنید.

سخن پایانی

 خرید رژ لب برای داشتن لب های زیباتر ضرورت دارد. رژلب در انواع مارک ها و برند ها در حالت مایع، ژله ای و جامد وجود دارند. استفاده صحیح از رژ لب می تواند لب های شما را بزرگتر یا حتی کوچک تر جلوه دهد. اگر رنگ رژ لب را متناسب با پوست صورت خود انتخاب کنید، آرایش زیباتر خواهید داشت.

رنگ های گرم و رنگ های خنثی و رنگ های خنک، سه دسته از اصلی ترین گروه رنگ لوازم آرایشی هستند که در خرید رژ لب می توانید انتخاب کنید. افرادی که پوست روشن دارند بهتر است از رنگ های روشن تر چیزی شبیه به صورتی یا نارنجی کم رنگ استفاده کنند.

انتخاب مناسب رژلب از “داروخانه انلاین نسخه اول” می تواند سایر لوازم آرایش صورت را زیباتر جلوه دهد. همچنین رنگ رژلب را می توانید با سایه چشم و رژ گونه همسان انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکات در خرید رژ لب، انتخاب مناسب مداد خط لب است. بهتر است رنگ مداد خط لب با رنگ رژ لب، یکسان باشد. استفاده از نرم کننده و مرطوب کننده قبل از کشیدن رژ لب، الزامی است. برخی از آرایشگرها توصیه کردند که پس از اینکه رژ لب استفاده کردید، از برق لب روی لب های خود بزنید تا جلوه براق تر و درخشان تری را ایجاد کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

شماره تلفن شما منتشر نخواهد شد. ما از این طریق شما رو به محض دریافت پاسخ مطلع می‌کنیم.
بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتواهای مربوط به این مقاله

انواع روش‌های سریع جوانسازی پوست صورت: کربوکسی تراپی، پروفایلو و مزونیدلینگ

انواع روش‌های سریع جوانسازی پوست صورت: کربوکسی تراپی، پروفایلو و مزونیدلینگ

در سال‌های اخیر، پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی پوست صورت رخ داده است. از جمله می‌توان به روش‌هایی مانند کربوکسی تراپی، پروفایلو و مزونیدلینگ اشاره کرد. این روش‌ها با تحریک سلول‌های پوست و القای تولید کلاژن و الاستین، باعث کاهش چین و چروک‌های ظریف، بهبود تراکم و ارتجاع پوست می‌شوند. عوارض آن‌ها معمولاً خفیف و گذرا است. قبل از انتخاب هر یک از این روش‌ها، توصیه می‌شود با متخصص پوست مشورت کنید تا با در نظر گرفتن وضعیت پوستتان، مناسب‌ترین روش جوان‌سازی برایتان پیشنهاد شود. در این مقاله، به معرفی جامع و کامل نوآورانه‌ترین روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی پوست صورت می‌پردازیم و مزایا و نحوه انجام آنها را معرفی بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب
کاربرد انواع گیاهان دارویی برای جوانسازی پوست

کاربرد انواع گیاهان دارویی برای جوانسازی پوست

پوست به عنوان یک لایه محافظ بدن، نیازمند مراقبت‌های ویژه‌ای است تا سلامت و جوانی خود را حفظ کند. امروزه استفاده از درمان‌ها و فرآورده‌های گیاهی و طبیعی به دلیل کم عارضه بودن، بسیار محبوب شده است. گیاهانی مانند گل محمدی، آلوئه‌ورا و رزماری حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی هستند که با خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد، از پوست در برابر پیری زودرس محافظت می‌کنند. همچنین این گیاهان سبب تحریک تولید کلاژن و الاستین شده و با بهبود ساختار پوست، برای درمان چین و چروک‌ها مفیدند. در این مقاله به معرفی کاربرد انواع گیاهان دارویی برای جوانسازی پوست می‌پردازیم.

ادامه مطلب
برای جوانسازی پوست چه کنیم؟ سلول‌های بنیادی یا PRP

برای جوانسازی پوست چه کنیم؟ سلول‌های بنیادی یا PRP

جوان‌سازی پوست، فرایندی چند مرحله‌ای برای بازگرداندن رطوبت، ارتجاع و درخشندگی به پوست است. در ابتدا باید لایه‌های سطحی و آسیب‌دیده پوست برطرف شود تا لایه‌های تازه و سالم ظاهر گردند. امروزه روش‌های متنوع غیرجراحی و جراحی برای جوان‌سازی پوست وجود دارد. یکی از کلیدی‌ترین مراحل جوان‌سازی پوست، برطرف کردن لایه‌های مرده و آسیب‌دیده پوستی است تا لایه‌های تازه و سالم جایگزین شوند. در این مقاله به بررسی دستگاه‌های جواسازی پوست پیشرفته و خانگی، جوانسازی پوست با سلول‌های بنیادی و تزریق خون می‌پردازیم.

ادامه مطلب
جوانسازی پوست با روش‌های خانگی: ماسک خانگی، یخ درمانی

جوانسازی پوست با روش‌های خانگی: ماسک خانگی، یخ درمانی

جوان‌سازی طبیعی پوست در منزل با استفاده از مواد غذایی و روش‌هایی ساده، گزینه‌ای مقرون به صرفه و در دسترس برای همگان است. ماسک‌هایی از میوه‌ها و سبزی‌ها با خاصیت آنتی‌اکسیدانی، پوست مرده و آلودگی‌ها را از بین برده و پوست را تمیز و روشن می‌کنند. همچنین یخ‌درمانی با ماساژ یخ بر روی پوست، گردش خون را بهبود داده و باعث افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوستی شده که نتیجه آن پوستی شاداب، نرم و جوان است. این روش‌های ساده و خانگی می‌توانند با استمرار، به نرمی، جوانی و زیبایی پوست شما افزوده شوند.

ادامه مطلب
سبد خرید