برای خرید کالا های سلامت در جشنواره زمستانه نسخه اول شرکت کنید.

نکات مهم در خرید و کشیدن خط چشم؛ خانم ها بخوانند….

همانطور که می دانید خط چشم یکی از محصولات اصلی زیبایی چهره است. تمام خانم ها به کشیدن خط چشم و استفاده از لوازم آرایش صورت بسیار علاقه دارند و تقریباً کمتر کسی است که بدون انجام چند کار ساده آرایشی از خانه خارج شود. اهمیت خرید بهترین خط چشم به اندازه اهمیت خرید کرم آرایشی، رژلب یا سایر لوازم آرایشی است. بهترین برندها در بازار وجود دارند که شما می‌توانید برای مصرف خریداری کنید؛ اما اینکه به کدام یک از انواع خط چشم نیاز دارید، پیشنهاد ما این است که این مقاله را مطالعه نمایید تا با ترفندها و نکات مهم درباره خط چشم و طریقه کشیدن آن بیشتر آشنا شوید.
نحوه کشیدن خط چشم

خط چشم چیست؟

در صورتی که شما بیشترین زمان را در طول روز صرف روش ها و ترفندهای کشیدن خط چشم می کنید و تلاش های شما هنوز به ثمر نرسیده است، این مطلب برای شما مناسب است! شاید هم هنگام خرید بهترین مارک خط چشم در گروه لوازم آرایشی چشم، با مشکلات و چالش‌ هایی روبرو هستید؛ باز هم مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم. در هر صورت اگر قصد خرید هر گونه لوازم آرایشی و بهداشتی برای آرایش صورت را دارید، پیشنهاد می کنیم این بخش را تا انتها با ما همراه باشید. بدون شک، ترفندها و نکاتی را می آموزید که شاید تاکنون اطلاع نداشتید! همچنین تصاویری را برای شما به نمایش می گذاریم که به شما کمک می‌کنند برای کشیدن خط چشم و زیباتر کردن چهره از آنها استفاده کنید.

نکات بسیار مهم در کشیدن خط چشم که همه خانم ها باید بدانند…

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به تصاویر آرایشی نگاه می کنید و در آرزوی این هستید که بتوانید ترفند های رسم خط چشم را بیاموزید! ما به شما می گوییم باید هنگام استفاده از انواع خط چشم، از برخی از اشتباهات دوری کنید. اگر اندکی دقت کنید، تلاش شما به ثمر می نشیند و بالاخره موفق می شوید بهترین آرایش چشم را داشته باشید. آن دسته از افرادی که خط چشم را بارها تمرین کرده‌اند، به جرأت می توانیم بگوییم در زمان ۳۰ ثانیه می توانند یک خط چشم عالی و بی عیب و نقص بکشند.

این مسئله برای افراد مبتدی بسیار فرق می کند. شاید یک فرد، ۳۰ دقیقه زمان اختصاص دهد تا بتواند خط چشم را با نهایت دقت و با حساسیت زیاد بکشد. که در نهایت پس از اینکه بارها چشم خود را باز و بسته می کند، همان مدلی که در نظر دارد حاصل نمی شود!! مهمترین راهکار برای این مشکل بزرگ، آشنایی با ترفند های رسم خط چشم است. همچنین انتخاب یکی از انواع خط چشم که در بازار موجود است می تواند مراحل آرایش چشم را ساده تر کند.

نحوه کشیدن خط چشم

در این قسمت شما را با چند نکته بسیار مهم اما ساده درباره ترفندهایی برای کشیدن خط چشم دلخواه آشنا می کنیم. همچنان با ما همراه باشید.

ترفند شماره ۱: برای رسم خط چشم، تفاوت ‌هایی بین خط چشم مدادی، خط چشم ژله ای و خط چشم مایع قائل شوید!

زمانی که برای خرید یکی از انواع خط چشم به فروشگاه مراجعه می کنید، با چند انتخاب روبرو هستید! خط چشم ژله‌ای، خط چشم مدادی و خط چشم مایع، سه مدل از انواع حالت هایی هستند که در بازار وجود دارند. شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ اگر تجربه ای در استفاده از هر یک از آنها ندارید، این سوال برای شما به وجود می‌آید. در قسمت زیر، تعریف ساده ای را درباره انواع خط چشم مشاهده می کنید. این تعریف به شما کمک می کند تا خط چشم زیباتری بکشید.

الف) خط چشم مدادی: خط چشم مدادی، همانطور که از نام آن آشکار است، یک مداد به رنگ مشکی می باشد. اثر این خط چشم، مات بوده و کار کردن با آن بسیار آسان است. برای کسانی که تازه کار هستند، رسم خط چشم با خط چشم مدادی راحت تر است. همچنین خط چشم مدادی همانند خط چشم های مایع و ژله ای روی پلک چشم، پخش نمی شود.

ب) خط چشم ژله ای: یکی دیگر از انواع خط چشم ها، خط چشم ژله ای است. در استفاده از این خط چشم، اثری که بر جا می ماند، مات بوده و هموار به نظر می‌رسد. برای رسم یک خط چشم نازک و ضخیم، از این مدل می توانید استفاده کنید.

ج) خط چشم مایع: یکی از متداولترین انواع خط چشم، خط چشم مایع است. کشیدن خط چشم با این مدل بسیار آسان و روان است. خطوط دقیقی را می‌توانید با خط چشم مایع بکشید. نوک خط چشم، معمولاً نمدی است. برای نقاشی انواع خط چشم نازک معمولاً از خط چشم مایع استفاده می شود. البته مدل های ضخیم را هم می‌توانید بکشید.

ترفند شماره ۲: برای رسم خط چشم نباید پوست پلک را بکشید

یکی دیگر از مهمترین ترفندهایی که برای رسم خط چشم باید بدانید این نکته است که هرگز برای این رسم خط چشم، پوست پلک یا پوست صورت خود را نکشید. برخی تصور می‌کنند اگر پوست پلک را بکشند و خط چشم را استفاده کنند، خط چشم در نهایت، صاف تر و زیباتر خواهد بود. این در حقیقت، اثرات برعکس خواهد داشت! اگر پوست خود را بکشید، امکان جمع شدن خط چشم پس از رهایی پوست وجود دارد. نگران نباشید! پس از اینکه خط چشم را کشیدید، اگر اشتباه شد به راحتی می توانید با محلول های پاک کننده آرایشی، خط چشم اشتباه را پاک کنید.

 ترفند شماره ۳: به مدل چشم های خود داشته باشید

سومین ترفند برای رسم خط چشم این است که بدانید مدل چشم های شما چگونه است. اگر شما از یک مدل خط چشم خوشتان بیاید، به منزله این نیست که اگر آن را استفاده کنید چشمان شما زیباتر می شوند!

این جمله به این معنی است که هر کدام از انواع خط چشم برای یک حالت از چشم ها مناسب هستند؛ درست همانند لباس های مختلف که به برخی از افراد زیباتر جلوه می کند و در برخی دیگر مناسب نخواهد بود. بهترین راهکار این است که حالت چشم های خود را مقایسه کنید و بهترین خط چشم را مطابق با مدل های موجود در بازار اجرا کنید. چند تکنیک ساده بیاموزید که در این راه به شما کمک کند.

 ترفند شماره ۴: رسم خط چشم نازک و خط چشم ضخیم

اگر در حال تمرین ترفند های کشیدن خط چشم هستید، پیشنهاد می کنیم هر دو مدل را امتحان کنید. خط چشم نازک و خط چشم ضخیم را بر روی چشمان خود امتحان کنید. متوجه باشید که کدام یک از مدل ها چشمان شما را بیشتر زیبا می کند. روش های مختلفی وجود دارد که خط چشم را اجرا کنید. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا از خطوط باریک و کوتاه استفاده کنید. زمانی که در این کار، مهارت پیدا کردید، اکنون زمان آن می ‌رسد که خط چشم، ضخیم تر را نیز امتحان کنید. دقت کنید که کشیدن خط چشم نازک و ضخیم با کمترین میزان خطا با استفاده از انواع خط چشم مایع و ژله ای امکان پذیر خواهد بود.

 ترفند شماره ۵: خط چشم های ضخیم و درخشان

یکی از ترفندهایی که به شما توصیه می کنیم تا خط چشم زیباتری بکشید، بیشتر برای کسانی است که سعی دارند چشمان خود را بزرگتر، نشان دهند. برای این کار، معمولاً باید خط چشم را از محل رویش مژه ها بکشید و تا قسمتی بالاتر از آخرین سری مژه ها، درست زیر ابرو ادامه دهید. این مدل خط چشم ها معمولاً بسیار ضخیم و یک نواخت هستند. با این کار، بهتر می توانید پلک بالایی و پلک پایینی را از هم متمایز کنید.

مهمترین نکات برای خرید بهترین خط چشم برای آرایش

همانطور که می دانید خط چشم یکی از محصولات اصلی زیبایی چهره است. تمام خانم ها به رسم خط چشم و استفاده از لوازم آرایش صورت بسیار علاقه دارند و تقریباً کمتر کسی است که بدون انجام چند کار ساده آرایشی از خانه خارج شود. اهمیت خرید بهترین خط چشم به اندازه اهمیت خرید کرم آرایشی، رژلب یا سایر لوازم آرایشی است. بهترین برندها در بازار وجود دارند که شما می‌توانید برای مصرف خریداری کنید؛ اما اینکه به کدام یک از انواع خط چشم نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم ترفندهایی که در قسمت قبل اشاره کردیم را مجدداً مرور کنید.

ماندگاری خط چشم

برای خرید بهترین مدل خط چشم به نوع مصرف خود توجه کنید. بهترین خط چشم برای مصارف روزانه با ماندگاری معمولی، خط چشمی است که کیفیت معمولی داشته و ظاهری ساده و طبیعی ایجاد می کند. برای این کار می‌توانید خط چشم مدادی یا خط چشم ژله ای را خریداری کنید. شاید شما بیشتر تمایل دارید خط چشم، نوک نازک تری داشته باشد تا بتوانید در کشیدن آن، خطوط باریک تری را ایجاد کنید. انتخاب نوع خط چشم کاملا بستگی به سلیقه شما دارد.

نکته دیگری که هنگام خرید بهترین خط چشم باید رعایت کنید، مدت زمان ماندگاری خط چشم است. زمانی که قبل از آرایش از کرم های پرایمر استفاده می کنید، قطعاً نیاز دارید خط چشمی را به کار ببرید که بر روی لوازم آرایشی، بهترین اثر را بگذارد؛ همچنین، مدت زمان ماندگاری اثر خط چشم در چند ساعت یا ۲۴ ساعت نیز اهمیت دارد.

مدل خط چشم برای مراسم عروسی با مدل خط چشم برای محل کار، دانشگاه یا کارهای روزمره متفاوت است. خط چشم های ساده برای کارهای روزانه مناسب است. خط چشم های ضخیم و دنباله دار معمولاً برای مراسم توصیه می شوند.

ما به شما پیشنهاد می دهیم که از ساده ترین خط چشم های مدادی برای رسم خط چشم استفاده کنید. زمانی که دست شما مهارت لازم را پیدا کرد، برای خرید خط چشم های ژله ای یا مایع اقدام کنید. در مسیر آموزش بهترین مدل خط چشم، مدل های موجود را هم چنان بررسی کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

شماره تلفن شما منتشر نخواهد شد. ما از این طریق شما رو به محض دریافت پاسخ مطلع می‌کنیم.
بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتواهای مربوط به این مقاله

نخل اره ای (Saw Palmetto) چیست و چه خواصی دارد

نخل اره ای (Saw Palmetto) چیست و چه خواصی دارد

نخل اره ای یا ساوپالمتو یک درخت نخل کوتاه، بومی مناطق جنوب شرقی آمریکای شمالی است. نخل اره ای برای درمان بزرگی پروستات، بهبود عملکرد دستگاه ادراری و افزایش رشد مو استفاده می‌شود. برخی نیز از مکمل این گیاه برای تقویت میل جنسی، افزایش باروری و کاهش التهاب استفاده می‌کنند و نتایج آخرین تحقیقات اثرات ضد سرطانی آن را تایید کرده‌اند.

ادامه مطلب
انتخاب مسواک مناسب دندان شما

انتخاب مسواک مناسب دندان شما

انتخاب مسواک مناسب برای دندان اهمیت بسیار زیادی دارد و نقش مهمی در حفظ سلامت دهان و دندان ایفا می کند. انتخاب صحیح مسواک می تواند از بروز بیماری های لثه و پوسیدگی دندان پیشگیری کرده و در نتیجه به تقویت سلامت کلی بدن کمک شایانی نماید. انتخاب مسواک با اندازه، شکل و سفتی مناسب برای هر فرد، می تواند به تمیز کردن کامل و موثر دندان ها و لثه ها کمک کند. مسواک های با موهای نرم، به لثه ها آسیب نمی رسانند و در عین حال قادر به حذف پلاک و جرم دندانی هستند.

ادامه مطلب
درمان‌های خانگی برای کاهش حساسیت دندانی

درمان‌های خانگی برای کاهش حساسیت دندانی

انواع رو‌ش‌های خانگی برای کاهش حساسیت دندان وجود دارد. حساسیت دندان، یک مشکل شایع است که با استفاده از مسواک مناسب، خمیر دندان ضدحساسیت و روش‌های دندان پزشکی قابل کنترل است. در کنار این روش‌ها درمان‌های خانگی مانند استفاده از سیر، زردچوبه، محلول آب و نمک و… وجود دارد که با از بین بردن باکتری‌های دهان و همچنین کاهش التهاب لثه به رفع حساسیت دندانی کمک می‌کنند.

ادامه مطلب
خمیر دندان ضدحساسیت

خمیر دندان ضدحساسیت

خمیردندان‌های ضدحساسیت دارای ترکیباتی هستند که می‌توانند در کاهش حساسیت دندان‌ها نقش مهمی ایفا کنند. این محصولات حاوی مواد مسدودکننده‌ای هستند که قادرند مجاری میکروسکوپی موجود در دندان، که به بافت‌های حساس آن متصل می‌شوند، را مسدود کنند. این فرایند از انتقال محرک‌های دردناک مانند سرما، گرما یا اسیدهای موجود در غذاها و نوشیدنی‌ها به عصب دندان جلوگیری می‌کند. به این ترتیب، احساس درد و حساسیت دندان کاهش می‌یابد. با این وجود، باید توجه داشت که خمیردندان‌های ضدحساسیت تنها برای درمان حساسیت‌های خفیف تا متوسط دندان مناسب هستند و نمی‌توانند جایگزین درمان‌های پزشکی و تخصصی برای حساسیت‌های شدیدتر باشند. در مواردی که حساسیت دندان شدید است، ممکن است نیاز به درمان‌های پیشرفته‌تری مانند پر کردن، ترمیم یا روکش دندان باشد.

ادامه مطلب
سبد خرید