برای خرید کالا های سلامت در جشنواره زمستانه نسخه اول شرکت کنید.

چگونه بهترین کیف آرایشی را بخریم؟

کیف آرایشی محلی برای نگه داری و حمل و نقل ساده لوازم و وسایل آرایشی است. امروزه افراد هزینه های زیادی را برای انتخاب و خرید بهترین محصولات آرایشی و مراقبتی پرداخت می کنند تا بهترین نتیجه و هدف حاصل گردد. برای مراقبت از این وسیله ها و هزینه هایی که انجام شده است، بهترین کار استفاده از کیف های آرایشی است که در اندازه ها و جنس های مختلف تولید شده اند. بسته به میزان لوازمی که دارید از آرایشگر گرفته تا شخصی که کمترین میزان لوازم را دارد، کیف هایی در ابعاد چمدانی تا کیف جیبی طراحی و تولید شده است. در این مقاله به معرفی انواع کیف های آرایشی پرداخته ایم.
کیف لوازم آرایشی

 

یک کیف آرایشی چند منظوره برای لوازم آرایشی و چیدن تمام وسایل به صورت منظم، ضروری است. فرقی نمی کند که کیف لوازم آرایش خود را همیشه همراه دارید یا فقط در مسافرت به دنبال خود می برید؛ آنچه مسلم است اینکه کیف های آرایشی موجب می شوند وسایل شما مرتب و تمیز نگه داشته شود. همچنین از ریختن لوازم آرایشی به بیرون از کیف و گم شدن آنها هم جلوگیری می کند. انتخاب یک کیف آرایشی مناسب به این بستگی دارد که آیا می خواهید روزانه و مستمر از آن استفاده کنید یا فقط هنگام مسافرت آن را به کار می‌گیرید.

انتخاب یک کیف مناسب به سایر عوامل مانند دوام و استحکام تمام قسمت های کیف، ابعاد و اندازه های آن هم بستگی دارد. برای این که بتوانید کیف مخصوص لوازم آرایش ایده‌آل خود را پیدا کنید تا پایان مطلب با ما همراه باشید و از نکاتی که ارائه می دهیم به عنوان یک راهنمای خرید استفاده کنید. بدون اینکه لوازم آرایشی شما در هم و برهم شود یا بی نظمی ایجاد کند، می توانید آنها را در کیف خود قرار دهید.

 هدف شما از خرید کیف آرایشی چیست؟

در مرحله اول بهتر است مشخص کنید که هدف شما از خرید کیف آرایشی چیست. آیا می خواهید در طول روز، هر جا که هستید کیف لوازم آرایش همراه شما باشد یا فقط می‌خواهید کیف را داخل چمدان مسافرتی به همراه خود ببرید؟ در هر یک از دو حالت فوق، ابعاد و اندازه های کیف، متفاوت است. برای اینکه کیف لوازم آرایشی را همراه خود ببرید باید اندازه کوچکتر آن را انتخاب کنید؛ اما کیف های بزرگتر، بیشتر برای مسافرت مناسب هستند. اگر به صورت حرفه ای آرایش می کنید یا یک آرایشگر هستید، خرید کیف آرایشی مجهز، بزرگ تر و بادوام تر نیاز دارید.

معیار انتخاب کیف آرایشی

بهترین گزینه خرید کیف لوازم آرایش به کاربردی که شما از آن انتظار دارید بستگی دارد. شاید در طول روز بخواهید مقداری پول نقد هم داخل کیف بگذارید. شاید از آن دسته از افرادی هستید که در کیف آرایشی خود فقط رژلب یا کرم پودر می گذارند. برخی دیگر هم تمایل دارند که انواع لوازم آرایشی را داخل کیف خود داشته باشند. از سایه چشم گرفته تا ریمل، کانسیلر، مداد ابرو، خط لب، نرم کننده ها برق لب، همه در کیف لوازم آرایشی جای می گیرند. اما فراموش نکنید که برای تمام لوازم باید کیف های بزرگتر بخرید و نمی‌توانید آن را همیشه همراه خود داشته باشید. برای استفاده روزمره کیف های کوچک تر را انتخاب کنید.

یکی دیگر از عواملی که شما را در خرید کیف آرایشی یاری می کند این است که مشخص کنید آیا می‌خواهید برس مو یا اسپری خوشبو کننده بدن را هم داخل کیسه بگذارید یا خیر؟! این مسئله بسیار اهمیت دارد چرا که ابعاد برس مو و اسپری ها بسیار بزرگ است و تقریباً جای زیادی را اشغال می کند. در یک کیف لوازم آرایشی کوچک، این دو محصول جای نمی گیرند.

هنگام خرید کیف آرایشی دقت کنید که کیفی که انتخاب کرده اید که چقدر محکم است. برای استفاده روزانه کیف هایی را انتخاب کنید که هم نرم باشد و هم دوام خوبی داشته باشد. همچنین حمل و نقل کیف ها هم باید برای شما آسان باشد.

 کیف آرایشی از چه جنسی است؟

هنگام خرید بهترین کیف آرایشی توجه کنید که کیف از چه جنسی است. شاید بهتر باشد که کیف لوازم آرایشی را ضد آب خریداری کنید. به این ترتیب اگر کیف شما خیس شود، آب به داخل آن نفوذ نمی‌کند و لوازم آرایشی شما در امان می مانند. برخی از انواع کیف های مخصوص لوازم آرایشی از جنس نایلون، وینیل یا پلی استر ساخته شده اند. این مواد، پلیمرهای مصنوعی هستند و با دوام می باشند.

از طرف دیگر، کیف هایی را انتخاب کنید که قسمت‌ های مختلفی داخل کیف وجود داشته باشد تا بتوانید لوازم آرایشی را ساماندهی کنید. به این قسمت ها در کیف های آرایشی، تقسیم کننده ها گفته می شود. کیف های آرایشی را انتخاب کنید که به راحتی با یک دستمال مرطوب بتوانید آنها را تمیز کنید.

برخی از انواع کیف آرایشی از جنس پلاستیک شفاف ساخته شده است. آنها را به صورت شفاف می سازند تا شما بتوانید لوازم آرایشی را از بیرون به سرعت انتخاب کنید. این کیف ها معمولاً یک زیپ ساده دارند و شما به راحتی می توانید در کیف کار خود قرار دهید. برخی از کیف های پلاستیکی در دو یا سه قسمت طراحی می ‌شوند که شما بتوانید لوازم آرایشی را از هم جدا کنید.

 مهمترین مزایای خرید کیف آرایشی چیست؟

اگر کیف آرایشی بخرید، لوازم آرایشی شما منظم‌تر می‌شود؛ شما سریع‌تر می‌توانید آنچه را که نیاز دارید برای آرایش روزانه پیدا کنید. اگر کیف های آرایشی را بخرید، سریعتر لوازم آرایشی را برای آماده شدن در مهمانی ها یا مراسم پیدا می کنید. کیف هایی که بسیار بی نظم باشند، شما را دچار سردرگمی می‌کند. برخی از انواع کیف های آرایشی جای مخصوص برای مداد آرایشی، کرم آرایشی و حتی پالت سایه چشم دارند. این کیف ها بسیار مناسب هستند. سعی کنید رژلب یا لوازم آرایشی که ابعاد کوچکتری دارند را داخل کیف، از قسمت‌های دیگر مجزا کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید کیف آرایشی، جلوگیری از کثیف شدن سایر لوازمی است که در کیف اصلی خود دارید. به طور مثال اگر رژلب یا کرم پودر خود را به تنهایی داخل کیف دستی بگذارید ممکن است در اثر گرما، رژلب به سایر وسایل شما نفوذ کند و حتی کرم پودر می تواند وسایل شما را کثیف کند. بهتر است لوازم آرایشی را داخل کیف مخصوص بگذارید که از این اتفاق جلوگیری شود.

پیشنهاد می کنیم حتی برای برس مو و شانه یا قلم موهای آرایشی هم کیف مخصوص تهیه کنید. انواع مدل های کیف برای برس یا قلموهای آرایشی وجود دارند که تنها با ابعاد و اندازه های آن ها سازگار هستند. این کیف ها هم از مزایای زیادی را برای نظم بخشیدن به وسایل شما ارائه می دهند.

انواع مدل های کیف آرایشی

اکنون که با مهمترین مزایا و اهمیت خرید کیف آرایشی آشنا شده اید شاید و ترجیح می دهید که مدل های مختلف این محصولات را بشناسید. بهترین کیف های آرایشی برای لوازم آرایشی شما در دسترس هستند. برخی مدل ها ساده و برخی دیگر پیچیده می باشند. مدل های ساده کیف های آرایشی برای کاربردهای روزانه مناسب اند اما مدل های پیچیده تر، مخصوص مسافرت یا مخصوص آرایشگرها و گریمورها می باشد. در این قسمت با برخی از مهم ترین و متداول ترین مدل های کیف آرایشی آشنا می شویم:

۱-کیف های آرایشی مدل جیبی

کیف آرایشی مدل جیبی همانطور که از نام آن می‌توان متوجه شد، شبیه به جیب لباس است. یک محفظه کوچک دارد که درب آن به وسیله زیپ یا دکمه بسته می‌شود. این کیف ها، شیک با کیفیت و بادوام هستند و به شما اجازه می‌دهند لوازم آرایشی مورد نیاز روزانه را حمل کنید.

۲- کیف آرایشی مسافرتی

یکی از پیشرفته ترین و پرکاربردترین انواع کیف آرایشی، نوع مسافرتی آن است. همانطور که در شکل بالا می بینید این کیف آرایشی برای تمام لوازم آرایشی شما جای مخصوص دارد. لوازم آرایش صورت را در یک قسمت قرار می دهید. لوازم بهداشتی را در قسمت دیگر می گذارید. حوله مخصوص صورت و همچنین سایر لوازمی که نیاز دارید را هم در بخش های مجزا می گذارید. کیف های آرایشی مسافرتی بهترین و کامل ترین کیف ها هستند.

۳- کیف های آرایشی زیپی- انعطاف پذیر

کیف های آرایشی زیپی در شکل ظاهری شبیه کیف ‌های دستی هستند اما زمانی که درب آن را باز می کنید از چندین قسمت تشکیل شده؛ این بخش ها به صورت انعطاف‌پذیر در همدیگر فرو می‌رود. همین عامل باعث می‌شود کیف، فضای زیادی اشغال نکند. این مدل کیف ها را در شکل بالا مشاهده می کنید.

۴- کیف آرایشی کیسه ای

یکی دیگر از انواع کیف های آرایشی کیف هایی هستند که به شکل کیسه طراحی شده است اما از قسمت های مختلف تشکیل شده و زمانی که شما می‌خواهید درب کیف را ببندید از چند قسمت باید آن را تا بزنید. در این نوع کیف ها لوازم کوچک و کم حجم قرار می گیرد. این مدل کیف را نیز در شکل بالا مشاهده می کنید.

۵- کیف آرایشی چمدانی

نوع دیگری از کیف های آرایشی، حالت چمدان دارند. همانطور که در شکل بالا مشاهده می کنید در داخل این کیف ها قسمت هایی برای نظم دادن بیشتر لوازم و ابزارهای آرایشی وجود دارد. این نوع کیف ها مخصوص آرایشگرها و گریمورها است. اگر شما لوازم آرایشی زیادی ندارید، بهتر است کیف های زیپی انعطاف‌پذیر یا کیف آرایشی کیسه ای را انتخاب کنید.

سخن پایانی

مواردی که در قسمت‌های بالا درباره خرید بهترین کیف آرایشی پیشنهاد دادیم، همه از طریق مطالعات بازار و میزان خرید مشتریان از یک یا چند محصول خاص معرفی شده است. برخی از محصولات نسبت به سایر مدل های موجود، پرفروش تر و محبوب تر هستند. آنچه در خرید کیف های آرایشی اهمیت دارد این است که شخص چه کاربردی از آن انتظار دارد و چه مقدار لوازم آرایشی را می‌خواهد در آن قرار دهد. توجه به جنس کیف، دوام و استحکام و البته ترکیب رنگ آن هم در این حوزه حائز اهمیت است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

شماره تلفن شما منتشر نخواهد شد. ما از این طریق شما رو به محض دریافت پاسخ مطلع می‌کنیم.
بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتواهای مربوط به این مقاله

انواع روش‌های سریع جوانسازی پوست صورت: کربوکسی تراپی، پروفایلو و مزونیدلینگ

انواع روش‌های سریع جوانسازی پوست صورت: کربوکسی تراپی، پروفایلو و مزونیدلینگ

در سال‌های اخیر، پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی پوست صورت رخ داده است. از جمله می‌توان به روش‌هایی مانند کربوکسی تراپی، پروفایلو و مزونیدلینگ اشاره کرد. این روش‌ها با تحریک سلول‌های پوست و القای تولید کلاژن و الاستین، باعث کاهش چین و چروک‌های ظریف، بهبود تراکم و ارتجاع پوست می‌شوند. عوارض آن‌ها معمولاً خفیف و گذرا است. قبل از انتخاب هر یک از این روش‌ها، توصیه می‌شود با متخصص پوست مشورت کنید تا با در نظر گرفتن وضعیت پوستتان، مناسب‌ترین روش جوان‌سازی برایتان پیشنهاد شود. در این مقاله، به معرفی جامع و کامل نوآورانه‌ترین روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی پوست صورت می‌پردازیم و مزایا و نحوه انجام آنها را معرفی بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب
کاربرد انواع گیاهان دارویی برای جوانسازی پوست

کاربرد انواع گیاهان دارویی برای جوانسازی پوست

پوست به عنوان یک لایه محافظ بدن، نیازمند مراقبت‌های ویژه‌ای است تا سلامت و جوانی خود را حفظ کند. امروزه استفاده از درمان‌ها و فرآورده‌های گیاهی و طبیعی به دلیل کم عارضه بودن، بسیار محبوب شده است. گیاهانی مانند گل محمدی، آلوئه‌ورا و رزماری حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی هستند که با خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد، از پوست در برابر پیری زودرس محافظت می‌کنند. همچنین این گیاهان سبب تحریک تولید کلاژن و الاستین شده و با بهبود ساختار پوست، برای درمان چین و چروک‌ها مفیدند. در این مقاله به معرفی کاربرد انواع گیاهان دارویی برای جوانسازی پوست می‌پردازیم.

ادامه مطلب
برای جوانسازی پوست چه کنیم؟ سلول‌های بنیادی یا PRP

برای جوانسازی پوست چه کنیم؟ سلول‌های بنیادی یا PRP

جوان‌سازی پوست، فرایندی چند مرحله‌ای برای بازگرداندن رطوبت، ارتجاع و درخشندگی به پوست است. در ابتدا باید لایه‌های سطحی و آسیب‌دیده پوست برطرف شود تا لایه‌های تازه و سالم ظاهر گردند. امروزه روش‌های متنوع غیرجراحی و جراحی برای جوان‌سازی پوست وجود دارد. یکی از کلیدی‌ترین مراحل جوان‌سازی پوست، برطرف کردن لایه‌های مرده و آسیب‌دیده پوستی است تا لایه‌های تازه و سالم جایگزین شوند. در این مقاله به بررسی دستگاه‌های جواسازی پوست پیشرفته و خانگی، جوانسازی پوست با سلول‌های بنیادی و تزریق خون می‌پردازیم.

ادامه مطلب
جوانسازی پوست با روش‌های خانگی: ماسک خانگی، یخ درمانی

جوانسازی پوست با روش‌های خانگی: ماسک خانگی، یخ درمانی

جوان‌سازی طبیعی پوست در منزل با استفاده از مواد غذایی و روش‌هایی ساده، گزینه‌ای مقرون به صرفه و در دسترس برای همگان است. ماسک‌هایی از میوه‌ها و سبزی‌ها با خاصیت آنتی‌اکسیدانی، پوست مرده و آلودگی‌ها را از بین برده و پوست را تمیز و روشن می‌کنند. همچنین یخ‌درمانی با ماساژ یخ بر روی پوست، گردش خون را بهبود داده و باعث افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوستی شده که نتیجه آن پوستی شاداب، نرم و جوان است. این روش‌های ساده و خانگی می‌توانند با استمرار، به نرمی، جوانی و زیبایی پوست شما افزوده شوند.

ادامه مطلب
سبد خرید